«

»

lip 28

Typer World Matchplay 2013 – punktacja i klasyfikacja.

Witam

To tu właśnie znajdziecie zestawienie waszych typów oraz wyniki i tabele z aktualna klasyfikacja generalną.

Dla przypomnienia, tak przyznawane są punkty:

Pierwsza Runda – za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu 1 punkt, za poprawne wytypowanie wyniku 3 punkty
Druga Runda – za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu 2 punkty, za poprawne wytypowanie wyniku 4 punkty
Ćwierćfinały - za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu 2 punkty, za poprawne wytypowanie wyniku 5 punktów
Półfinały – za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu 2 punkty, za poprawne wytypowanie wyniku 6 punktów
Finał – za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu 3 punkty, za poprawne wytypowanie wyniku 9 punktów

 

dodatkowe punkty za:

wskazanie zwycięzcy World Matchplay 2013 – 10 punktów

wskazanie Mistrzyni Polski 2013 – 8 punktów

wskazanie Mistrza Polski 2013 – 12 punktów

Pozdrawiam

Łukasz Ferenc

 

Edit 28.07.13, godzina 20:00

Typera wygrywa Andrzej!!!

Szczegóły znajdziecie poniżej lub pod tym linkiem

SESJA 1

WYNIKI:

Terry Jenkins 10-3 Andy Smith
Raymond van Barneveld 10-4 Mensur Suljovic
James Wade 10-8 John Part
Simon Whitlock 10-8 Jelle Klaasen

 

Lp.

UCZESTNIK

Jenkins – Smith

P.

Barney – Mensiur

P.

Wade – Part

P.

Whitlock – Klaasen

P.

R

1

Greengo44

10-6

1

10-5

1

10-6

1

12-10

1

4

2

Majo

10-5

1

10-4

3

10-6

1

11-9

1

5

3

Mateusz

10-7

1

10-3

1

12-10

1

10-8

3

6

4

Łukasz M

10-5

1

10-3

1

10-7

1

10-6

1

4

5

Ozzy

10-6

1

10-6

1

10-7

1

10-7

1

4

6

Pitilodz

10-6

1

10-2

1

10-8

3

11-9

1

6

7

Maciej

10-7

1

10-4

3

10-5

1

10-8

3

8

8

Tomek

10-5

1

10-4

3

10-7

1

11-9

1

6

9

Fazi

10-5

1

10-3

1

10-5

1

10-6

1

4

10

Sniego

10-5

1

10-7

1

10-6

1

7-10

0

3

11

Icetouch

10-8

1

10-5

1

10-8

3

8-10

0

5

12

Kleber

10-5

1

10-4

3

10-6

1

10-6

1

6

13

Siwy 78

11-9

1

10-5

1

10-8

3

8-10

0

5

14

Sky

10-6

1

10-5

1

10-7

1

11-9

1

4

15

Agata

10-7

1

10-4

3

10-6

1

13-12

1

6

16

AdoDEdoI

10-7

1

10-5

1

10-3

1

10-8

3

6

17

Paula

10-4

1

10-2

1

10-3

1

10-7

1

4

18

Grzegorz

10-7

1

10-5

1

10-8

3

10-7

1

6

19

Andrzej

10-4

1

10-4

3

10-6

1

10-6

1

6

20

Mariusz

10-4

1

10-6

1

10-7

1

10-8

3

6

21

Mateusz

10-7

1

10-4

3

11-9

1

12-10

1

6

22

Igor

10-6

1

10-6

1

10-5

1

10-7

1

4

23

Sailorripley

7-10

0

10-5

1

7-10

0

7-10

0

1

24

Bartek

10-6

1

10-1

1

10-5

1

10-9

1

4

25

Stryju

10-8

1

10-3

1

10-7

1

10-7

1

4

26

Kasia

10-8

1

10-7

1

10-6

1

10-7

1

4

27

Darttown

9-11

0

10-6

1

10-7

1

10-8

3

5

28

Rysiek

10-7

1

10-8

1

10-5

1

7-10

0

3

29

Grzesiek

10-6

1

10-4

3

10-8

3

10-5

1

8

 

SESJA 2

WYNIKI:

Justin Pipe 10-4 Mark Webster
Kevin Painter 10-7 Jamie Lewis
Kim Huybrechts 4-10 Peter Wright
Brendan Dolan 10-8 Steve Beaton

 

Lp.

UCZESTNIK

Pipe – Webster

P.

Panter – J.Lewis

P.

K.Huybr.-Wright

 

P.

Dolan – Beaton

P.

R

1

Greengo44

12-10

1

11-9

1

8-10

1

10-6

1

4

2

Majo

12-10

1

10-8

1

10-8

0

10-6

1

3

3

Mateusz

10-3

1

10-12

0

10-7

0

4-10

0

1

4

Łukasz M

9-11

0

10-8

1

10-7

0

8-10

0

1

5

Ozzy

9-11

0

5-10

0

10-8

0

12-10

0

0

6

Pitilodz

10-6

1

10-4

1

11-9

0

4-10

0

2

7

Maciej

10-7

1

10-6

1

6-10

1

10-5

1

4

8

Tomek

11-9

1

10-7

3

11-9

0

8-10

0

4

9

Fazi

8-10

0

7-10

0

6-10

1

10-7

1

2

10

Sniego

10-7

1

10-7

3

9-11

1

10-7

1

6

11

Icetouch

11-9

1

7-10

0

11-9

0

7-10

0

1

12

Kleber

7-10

0

10-5

1

8-10

1

7-10

0

2

13

Siwy 78

7-10

0

10-6

1

8-10

1

10-7

1

3

14

Sky

8-10

0

10-5

1

12-10

0

8-10

0

1

15

Agata

8-10

0

10-6

1

10-8

0

7-10

0

1

16

AdoDEdoI

10-8

1

10-4

1

10-7

0

10-8

3

5

17

Paula

10-7

1

10-7

3

10-8

0

10-8

3

7

18

Grzegorz

6-10

0

11-9

1

10-7

0

10-8

3

4

19

Andrzej

8-10

0

10-7

3

12-10

0

10-6

1

4

20

Mariusz

10-7

1

10-6

1

9-11

1

8-10

0

3

21

Mateusz

7-10

0

11-9

1

7-10

1

11-9

1

3

22

Igor

7-10

0

10-8

1

5-10

1

10-8

3

5

23

Sailorripley

10-6

1

10-4

1

6-10

1

10-5

1

4

24

Bartek

10-6

1

10-6

1

7-10

1

10-8

3

6

25

Stryju

10-7

1

9-11

0

10-6

0

8-10

0

1

26

Kasia

6-10

0

10-7

3

7-10

1

10-7

1

5

27

Darttown

-

0

-

0

-

0

-

0

0

28

Rysiek

10-7

1

10-8

1

10-5

0

7-10

0

2

29

Grzesiek

7-10

0

12-10

1

10-7

0

7-10

0

1

 

SESJA 3

WYNIKI:

Mervyn King 5-10 Gary Anderson
Dave Chisnall
10-8 Paul Nicholson
Phil Taylor v Stuart Kellett 10-1
Michael van Gerwen 10-7 Colin Lloyd

 

 

Lp.

UCZESTNIK

King – Anderson

P.

Chisnall – Nicholson

P.

Taylor - Kellett

 

P.

MvG – Lloyd

P.

R

1

Greengo44

11-9

0

10-7

1

10-3

1

10-5

1

3

2

Majo

9-11

1

10-6

1

10-2

1

10-4

1

4

3

Mateusz

10-8

0

10-6

1

10-5

1

10-2

1

3

4

Łukasz M

9-11

1

10-6

1

10-4

1

10-4

1

4

5

Ozzy

12-13

1

11-9

1

10-4

1

10-6

1

4

6

Pitilodz

7-10

1

10-9

1

10-1

3

10-6

1

6

7

Maciej

7-10

1

10-7

1

10-3

1

10-4

1

4

8

Tomek

10-8

0

10-6

1

10-3

1

10-4

1

3

9

Fazi

10-7

0

7-10

0

10-4

1

10-4

1

2

10

Sniego

6-10

1

10-6

1

10-3

1

10-4

1

4

11

Icetouch

6-10

1

10-7

1

10-5

1

10-4

1

4

12

Kleber

5-10

3

6-10

0

10-3

1

10-6

1

5

13

Siwy 78

9-11

1

8-10

0

10-4

1

10-5

1

3

14

Sky

7-10

1

5-10

0

10-3

1

10-4

1

3

15

Agata

10-8

0

10-6

1

10-2

1

10-5

1

3

16

AdoDEdoI

7-10

1

7-10

0

10-5

1

10-5

1

3

17

Paula

8-10

1

7-10

0

10-1

3

10-3

1

5

18

Grzegorz

10-7

0

8-10

0

10-3

1

10-6

1

2

19

Andrzej

10-6

0

10-5

1

10-4

1

10-5

1

3

20

Mariusz

7-10

1

10-6

1

10-4

1

10-5

1

4

21

Mateusz

8-10

1

13-12

1

10-3

1

10-4

1

4

22

Igor

8-10

1

10-8

3

10-4

1

10-3

1

6

23

Sailorripley

10-7

0

5-10

0

10-4

1

10-4

1

2

24

Bartek

10-7

0

10-9

1

10-3

1

10-3

1

3

25

Stryju

5-10

3

10-7

1

10-3

1

10-3

1

6

26

Kasia

7-10

1

10-7

1

10-5

1

10-4

1

4

27

Darttown

-

0

-

0

-

0

-

0

0

28

Rysiek

8-10

1

10-7

1

10-3

1

10-7

3

6

29

Grzesiek

10-6

0

11-9

1

10-5

1

10-6

1

2

 

SESJA 4

WYNIKI:

Robert Thornton v Ian White 3-10
Wes Newton v Jamie Caven 8-10
Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-1

 

Lp.

UCZESTNIK

Thornton – White

P.

Newton – Caven

P.

A.Lewis - R.Huybr

P.

Hamilton – Baxter

P.

R

1

Greengo44

10-8

0

7-10

1

10-5

3

10-12

0

4

2

Majo

10-6

0

6-10

1

10-5

3

12-10

1

5

3

Mateusz

12-10

0

7-10

1

10-7

1

10-7

1

3

4

Łukasz M

10-4

0

8-10

3

10-6

1

11-9

1

5

5

Ozzy

11-9

0

10-12

1

10-8

1

9-11

0

2

6

Pitilodz

10-3

0

12-10

0

10-5

3

8-10

0

3

7

Maciej

10-5

0

8-10

3

10-4

1

10-6

1

5

8

Tomek

10-5

0

7-10

1

10-5

3

10-6

1

5

9

Fazi

10-5

0

10-6

0

10-6

1

10-8

1

2

10

Sniego

10-7

0

10-7

0

10-3

1

12-10

1

2

11

Icetouch

10-6

0

7-10

1

10-5

3

10-8

1

5

12

Kleber

10-6

0

10-6

0

10-5

3

7-10

1

4

13

Siwy 78

10-6

0

8-10

3

10-4

1

10-12

0

4

14

Sky

10-6

0

8-10

3

10-4

1

10-12

0

4

15

Agata

10-5

0

6-10

1

10-7

1

12-10

1

3

16

AdoDEdoI

10-3

0

10-4

0

10-8

1

10-7

1

2

17

Paula

10-5

0

10-3

0

10-7

1

10-8

1

2

18

Grzegorz

10-6

0

10-7

0

7-10

0

10-6

1

1

19

Andrzej

10-6

0

10-7

0

10-6

1

7-10

0

1

20

Mariusz

10-6

0

7-10

1

10-5

3

10-7

1

5

21

Mateusz

10-6

0

8-10

3

12-10

1

9-11

0

4

22

Igor

10-7

0

8-10

3

10-5

3

10-8

1

7

23

Sailorripley

10-7

0

6-10

1

10-4

1

10-6

1

3

24

Bartek

10-5

0

5-10

1

10-7

1

10-4

1

3

25

Stryju

10-6

0

7-10

1

10-6

1

10-7

1

3

26

Kasia

10-8

0

10-8

0

10-4

1

8-10

0

1

27

Darttown

10-7

0

10-12

1

10-8

1

10-6

1

3

28

Rysiek

10-6

0

8-10

3

10-5

3

10-8

1

7

29

Grzesiek

10-6

0

7-10

1

10-8

1

13-12

1

3

 

SESJA 5

WYNIKI:

Raymond van Barneveld v Pipe 9-13
Whitlock v Painter 13-10
Taylor v Jenkins 14-12
Wade v Anderson 13-9

 

Lp.

UCZESTNIK

Barneveld – Pipe

P.

Whitlock – Painter

P.

Taylor – Jenkins

P.

Wade – Anderson

P.

R

1

Greengo44

13-9

0

13-9

2

13-6

2

13-8

2

6

2

Majo

13-7

0

13-8

2

13-5

2

13-10

2

6

3

Mateusz

13-8

0

13-7

2

13-7

2

13-11

2

6

4

Łukasz M

13-6

0

13-9

2

13-5

2

13-9

4

8

5

Ozzy

13-10

0

13-9

2

13-11

2

12-14

0

 4

6

Pitilodz

13-6

0

10-13

0

13-6

2

10-13

0

2

7

Maciej

13-7

0

13-7

2

13-9

2

11-13

0

4

8

Tomek

13-8

0

13-8

2

13-6

2

         9-13

0

4

9

Fazi

13-7

0

13-10

4

13-6

2

13-10

2

8

10

Sniego

13-10

0

13-10

4

13-8

2

12-14

0

6

11

Icetouch

13-8

0

13-7

2

13-6

2

10-13

0

4

12

Kleber

11-13

2

13-8

2

13-9

2

11-13

0

6

13

Siwy 78

13-6

0

13-9

2

13-8

2

11-13

0

4

14

Sky

13-6

0

13-10

4

13-9

2

11-13

0

6

15

Agata

13-10

0

13-8

2

11-13

0

13-10

2

4

16

AdoDEdoI

13-10

0

13-9

2

13-8

2

13-11

2

6

17

Paula

13-8

0

13-10

4

13-5

2

13-10

2

8

18

Grzegorz

13-6

0

13-10

4

13-7

2

13-8

2

8

19

Andrzej

13-9

0

13-8

2

13-5

2

13-9

4

8

20

Mariusz

13-8

0

13-11

2

13-9

2

11-13

0

4

21

Mateusz

13-9

0

13-10

4

13-6

2

11-13

0

6

22

Igor

13-8

0

13-10

4

13-5

2

13-10

2

8

23

Sailorripley

13-8

0

13-7

2

13-8

2

10-13

0

4

24

Bartek

13-11

0

13-9

2

13-5

2

13-12

2

6

25

Stryju

13-7

0

10-13

0

13-5

2

11-13

0

2

26

Kasia

13-7

0

13-9

2

13-4

2

13-9

4

8

27

Darttown

13-9

0

13-7

2

13-5

2

13-10

2

6

28

Rysiek

13-10

0

13-9

2

14-12

4

11-13

0

6

29

Grzesiek

13-7

0

13-9

2

13-4

2

10-13

0

4

SESJA 6

WYNIKI:

Hamilton v White 13-7
A Lewis v Brendan Dolan 13-5
Michael van Gerwen v Peter Wright 13-3
Caven v Dave Chisnall 10-13

 

Lp.

UCZESTNIK

Hamilton – White

P.

Lewis – Dolan

P.

MvG – Wright

P.

Caven – Chisnall

P.

R

1

Greengo44

13-9

2

13-9

2

13-6

2

13-9

0

6

2

Majo

13-9

2

13-8

2

13-8

2

13-9

0

6

3

Mateusz

13-6

2

13-6

2

13-8

2

14-12

0

6

4

Łukasz M

13-8

2

13-10

2

13-8

2

10-13

4

10

5

Ozzy

13-10

2

13-9

2

13-8

2

13-11

0

6

6

Pitilodz

13-7

4

13-9

2

13-8

2

13-10

0

8

7

Maciej

13-8

2

13-10

2

13-6

2

13-11

0

6

8

Tomek

13-7

4

13-8

2

13-6

2

13-10

0

8

9

Fazi

13-9

2

13-8

2

13-8

2

13-8

0

6

10

Sniego

13-8

2

13-9

2

13-8

2

10-13

4

10

11

Icetouch

13-8

2

13-6

2

13-8

2

13-7

0

6

12

Kleber

13-6

2

9-13

0

13-7

2

13-8

0

4

13

Siwy 78

13-10

2

13-8

2

13-9

2

13-11

0

6

14

Sky

7-13

0

13-5

4

13-7

2

13-10

0

6

15

Agata

13-6

2

13-8

2

13-10

2

13-7

0

6

16

AdoDEdoI

13-11

2

13-9

2

13-9

2

13-8

0

6

17

Paula

13-9

2

13-11

2

13-7

2

13-11

0

6

18

Grzegorz

13-9

2

13-8

2

13-4

2

10-13

4

10

19

Andrzej

13-7

4

13-6

2

13-9

2

13-6

0

8

20

Mariusz

13-8

2

13-7

2

13-10

2

13-11

0

6

21

Mateusz

13-7

4

13-10

2

13-8

2

13-10

0

8

22

Igor

13-9

2

13-8

2

13-6

2

13-10

0

6

23

Sailorripley

13-6

2

13-6

2

11-13

2

13-9

0

6

24

Bartek

13-8

2

13-5

4

13-9

2

13-8

0

8

25

Stryju

13-7

4

13-10

2

13-9

2

13-8

0

8

26

Kasia

13-10

2

13-9

2

13-5

2

11-13

2

8

27

Darttown

13-7

4

8-13

0

13-10

2

11-13

2

8

28

Rysiek

13-9

2

13-10

2

13-9

2

13-11

0

6

29

Grzesiek

9-13

0

13-6

2

13-7

2

11-13

2

6

30

Marcin

13-12

2

12-13

0

13-11

2

13-7

0

4

SESJA 7 i 8

WYNIKI:

Taylor v Pipe 16-10

Whitlock v Wade 16-18

Lewis v Hamilton 19-17

MvG v Chisnall 16-11

 

Lp.

UCZESTNIK

Taylor – Pipe

P.

Whitlock – Wade

P.

Lewis – Hamilton

P.

Mvg – Chisnall

P.

R

1

Greengo44

16-6

2

12-16

2

16-13

2

16-7

2

8

2

Majo

16-7

2

16-11

0

8-16

0

16-14

2

4

3

Mateusz

16-11

2

16-18

5

16-14

2

16-12

2

11

4

Łukasz M

16-8

2

16-13

0

12-16

0

16-10

2

4

5

Ozzy

16-13

2

16-13

0

16-14

2

16-11

5

9

6

Pitilodz

16-10

5

14-16

2

11-16

0

16-10

2

9

7

Maciej

16-9

2

16-13

0

16-13

2

16-11

2

9

8

Tomek

16-10

5

13-16

2

16-13

2

16-9

2

11

9

Fazi

16-9

2

16-12

0

16-11

2

16-6

2

6

10

Sniego

16-10

5

16-13

0

16-7

2

16-14

2

9

11

Icetouch

13-16

0

16-13

0

16-10

2

16-9

2

4