«

»

lip 16

Typer World Matchplay 2013 – I runda typowania…

Witam

A więc zaczynamy. Poniżej znajdziecie szablon do typowania pierwszej rundy oraz dodatkowych zdarzeń. Uwaga, mecze pierwszej rundy World Matchplay 2013 typujemy do rozpoczęcia danej sesji (oczywiście można wszystkie 4 naraz, dla mnie nawet lepiej :), łatwiej będzie liczyć), zwycięzce turnieju należy wytypować do 20 lipca, godzina 20:00. Typowanie Mistrzyni i Mistrza Polski do 20 lipca g. 11:00!

I RUNDA

sesja I – sobota 20 lipca

Terry Jenkins v Andy Smith
Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic
James Wade v John Part
Simon Whitlock v Jelle Klaasen

sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

Justin Pipe v Mark Webster
Kevin Painter v Jamie Lewis
Kim Huybrechts v Peter Wright
Brendan Dolan v Steve Beaton

sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

Mervyn King v Gary Anderson
Dave Chisnall v Paul Nicholson
Phil Taylor v Stuart Kellett
Michael van Gerwen v Colin Lloyd

sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

Robert Thornton v Ian White
Wes Newton v Jamie Caven
Adrian Lewis v Ronny Huybrechts
Andy Hamilton v Ronnie Baxter

 

Zwycięzca World MatchPlay 2013 –

Mistrzyni Polski 2013 –

Mistrz Polski 2013 –

Powodzenia…

Łukasz Ferenc

} else {

30 comments

Skip to comment form

  1. DartTown

    Robert Thornton 10v7 Ian White
    Wes Newton 10v12 Jamie Caven
    Adrian Lewis 10v8 Ronny Huybrechts
    Andy Hamilton 10v6 Ronnie Baxter

  2. Grzesiek

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins 10 v 6 Andy Smith
    Raymond van Barneveld 10 v 4 Mensur Suljovic
    James Wade 10 v 8 John Part
    Simon Whitlock 10 v 5 Jelle Klaasen
    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe 7 v 10 Mark Webster
    Kevin Painter 12 v 10 Jamie Lewis
    Kim Huybrechts 10 v 7 Peter Wright
    Brendan Dolan 7 v 10 Steve Beaton
    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King 10 v 6 Gary Anderson
    Dave Chisnall 11 v 9 Paul Nicholson
    Phil Taylor 10 v 5 Stuart Kellett
    Michael van Gerwen 10 v 6 Colin Lloyd
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton 10 v 6 Ian White
    Wes Newton 7 v 10 Jamie Caven
    Adrian Lewis 10 v 8Ronny Huybrechts
    Andy Hamilton 13 v 12 Ronnie Baxter

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor

  3. Rysiek

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10-7
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-8
    James Wade v John Part 10-5
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 7-10

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 9-11
    Kevin Painter v Jamie Lewis 11-9
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-7
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-8

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 8-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-7
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-7
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-8

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Adrian Lewis

    Mistrzyni Polski 2013 – Joanna Kubowicz

    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Kciuk

  4. DartTown

    Terry Jenkins 9 v 11 Andy Smith
    Raymond van Barneveld 10 v 6 Mensur Suljovic
    James Wade 10 v 7 John Part
    Simon Whitlock 10 v 8 Jelle Klaasen

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – James Wade
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Kciuk

  5. bartek

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins10 v6 Andy Smith
    Raymond van Barneveld10 v1 Mensur Suljovic
    James Wade10 v5 John Part
    Simon Whitlock10 v9 Jelle Klaasen

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe10 v6 Mark Webster
    Kevin Painter10 v 6Jamie Lewis
    Kim Huybrechts 7v 10Peter Wright
    Brendan Dolan10 v 8Steve Beaton

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King 10v7 Gary Anderson
    Dave Chisnall 10v 9Paul Nicholson
    Phil Taylor10 v3 Stuart Kellett
    Michael van Gerwen 10v 3Colin Lloyd
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton 10v5 Ian White
    Wes Newton5 v10 Jamie Caven
    Adrian Lewis 10v7 Ronny Huybrechts
    Andy Hamilton10 v4 Ronnie Baxter

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Adrian Lewis

    Mistrzyni Polski 2013 -Grzesik

    Mistrz Polski 2013 -Żabka

  6. Kasia

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10-8
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-7
    James Wade v John Part 10-6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-7

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 6-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-7
    Kim Huybrechts v Peter Wright 7-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-7

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 7-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-7
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-5
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10-8
    Wes Newton v Jamie Caven 10-8
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-4
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 8-10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Adrian Lewis

    Mistrzyni Polski 2013 -Aleksandra Grzesik

    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Kciuk

  7. Stryju

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10:8
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10:3
    James Wade v John Part 10:7
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10:7

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 10:7
    Kevin Painter v Jamie Lewis 9:11
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10:6
    Brendan Dolan v Steve Beaton 8:10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 5:10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10:7
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10:3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10:3

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10:6
    Wes Newton v Jamie Caven 7:10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10:6
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10:7

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – MvGerwen

    Mistrzyni Polski 2013 – A Grzesik

    Mistrz Polski 2013 – K Stróżyk

  8. sailorripley

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 7-10
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-5
    James Wade v John Part 7-10
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 7-10

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 10-6
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-4
    Kim Huybrechts v Peter Wright 6-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-5

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 10-7
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 5-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10-7
    Wes Newton v Jamie Caven 6-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-4
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-6

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 Adrian Lewis

    Mistrzyni Polski 2013 Joanna Janiec

    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  9. Igor

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10-6
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-6
    James Wade v John Part 10-5
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-7

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 7-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-8
    Kim Huybrechts v Peter Wright 5-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-8

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 8-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-8
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-3
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10-7
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-8

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Michael van Gerwen

    Mistrzyni Polski 2013 -Aleksandra Grzesik

    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  10. Mateusz

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-7
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 11-9
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 12-10
    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 7-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis 11-9
    Kim Huybrechts v Peter Wright 7-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 11-9
    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 8-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 13-12
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 12-10
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 9-11

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Jamie Caven
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  11. Mariusz

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10-4
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-6
    James Wade v John Part 10-7
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-8

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 10-7
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-6
    Kim Huybrechts v Peter Wright 9-11
    Brendan Dolan v Steve Beaton 8-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 7-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-5

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 7-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-7

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Joanna Kubowicz
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Wojciechowski

  12. Andrzej

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10-4
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 10-6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-6

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 8-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-7
    Kim Huybrechts v Peter Wright 12-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-6

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 10-6
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-5
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-5

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 10-7
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-6
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 7-10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Ola Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Radek Szagański

  13. Grzegorz

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-7
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-5
    James Wade v John Part 10-8
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-7

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 6-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis11-9
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-7
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-8

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 10-7
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 8-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-6

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 10-7
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 7-10
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-6

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Michael van Gerwen
    Mistrzyni Polski 2013 – Joanna Janiec
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Wojciechowski

  14. Paula

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-4
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-2
    James Wade v John Part 10-3
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-7

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 10-7
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-7
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-8
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-8

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 8-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 7-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-1
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-3

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-5
    Wes Newton v Jamie Caven 10-3
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-7
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-8

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 –Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Chmielewski

  15. A-do-DE-do-I

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-7
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-5
    James Wade v John Part 10-3
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-8

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 10-8
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-4
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-7
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-8

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 7-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 7-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-5
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-5

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-3
    Wes Newton v Jamie Caven 10-4
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-8
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-7

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Adrian Lewis
    Mistrzyni Polski 2013 – Jolanta Rzepka
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Wojciechowski

  16. Agata

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-7
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 10-6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 13-12

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 8-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-6
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-8
    Brendan Dolan v Steve Beaton 7-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 10-8
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-2
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-5

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-5
    Wes Newton v Jamie Caven 6-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-7
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 12-10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Simon Whitlock
    Mistrzyni Polski 2013 – Marta Król
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  17. Sky

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-6
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-5
    James Wade v John Part 10-7
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 11-9

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 8-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-5
    Kim Huybrechts v Peter Wright 12-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 8-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 7-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 5-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-4
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-12

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Michael van Gerwen
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  18. Siwy 78

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 11-9
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-5
    James Wade v John Part 10-8
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 8-10

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 7-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-6
    Kim Huybrechts v Peter Wright 8-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-7

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 9-11
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 8-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-2
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-5

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-4
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-12

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Michael van Gerwen
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  19. kleber

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-5
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 10-6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-6

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 7-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-5
    Kim Huybrechts v Peter Wright 8-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 7-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 5-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 6-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-6

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 10-6
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 7-10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 –Simon Whitlock
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  20. Icetouch

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10 – 8
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10 – 5
    James Wade v John Part 10 – 8
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 8 – 10

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 11 – 9
    Kevin Painter v Jamie Lewis 7 – 10
    Kim Huybrechts v Peter Wright 11 – 9
    Brendan Dolan v Steve Beaton 7 – 10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 6 – 10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10 – 7
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10 – 5
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10 – 4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10 – 6
    Wes Newton v Jamie Caven 7 – 10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10 – 5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10 – 8

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – MvG(Gerwen)
    Mistrzyni Polski 2013 – Jolanta Rzepka
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  21. sniego

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10 – 5
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10 – 7
    James Wade v John Part 10 – 6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 7 – 10

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 10 – 7
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10 – 7
    Kim Huybrechts v Peter Wright 9 – 11
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10 – 7

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 6 – 10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10 – 6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10 – 3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10 – 4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 10 – 7
    Wes Newton v Jamie Caven 10 – 7
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10 – 3
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 12 – 10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Joanna Kubowicz
    Mistrz Polski 2013 – Bartosz Wieczorek

  22. Fazi

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-5
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-3
    James Wade v John Part 10-5
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-6

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 8-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis7-10
    Kim Huybrechts v Peter Wright 6-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-7

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 10-7
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 7-10
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-5
    Wes Newton v Jamie Caven 10-6
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-6
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-8

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Patryk Żabka

  23. Tomek

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-5
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 10-7
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 11-9

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 11-9
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-7
    Kim Huybrechts v Peter Wright 11-9
    Brendan Dolan v Steve Beaton 8-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 10-8
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-5
    Wes Newton v Jamie Caven 7-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-6

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Adrian Lewis
    Mistrzyni Polski 2013 – Joanna Janiec
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  24. Maciej

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-7
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 10-5
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-8

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 10-7
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-6
    Kim Huybrechts v Peter Wright 6-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-5

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 7-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-7
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White10-5
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-4
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-6

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Philip Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Patryk Żabka

  25. Pitilodz

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-6
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-2
    James Wade v John Part 10-8
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 11-9

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 10-4
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10-6
    Kim Huybrechts v Peter Wright 11-9
    Brendan Dolan v Steve Beaton 4-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 7-10
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-8
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-1
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-6

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White10-3
    Wes Newton v Jamie Caven 12-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 8-10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Gary Anderson
    Mistrzyni Polski 2013 – Jolanta Rzepka
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Kciuk

  26. Ozzy

    I RUNDA

    sesja I – sobota 20 lipca

    Terry Jenkins v Andy Smith 10:6
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10:6
    James Wade v John Part 10:7
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10:7

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 9:11
    Kevin Painter v Jamie Lewis 5:10
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10:8
    Brendan Dolan v Steve Beaton 12:10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00

    Mervyn King v Gary Anderson 12:13
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 11:9
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10:4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10:6

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00

    Robert Thornton v Ian White 11:9
    Wes Newton v Jamie Caven 10:12
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10:8
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 9:11

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Simon Whitlock
    Mistrzyni Polski 2013 – Jolanta Rzepka
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

  27. Łukasz M.

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-5
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-3
    James Wade v John Part 10-7
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10-6

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 9-11
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-8
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-7
    Brendan Dolan v Steve Beaton 8-10

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 9-11
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-4
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-4
    Wes Newton v Jamie Caven 8-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-6
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 11-9

  28. Mateusz

    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10:8
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10:3
    James Wade v John Part 12:10
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 10:8
    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00

    Justin Pipe v Mark Webster 10:3
    Kevin Painter v Jamie Lewis 10:12
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10:7
    Brendan Dolan v Steve Beaton 4:10
    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 10:8
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10;6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10:5
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10:2
    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 12:10
    Wes Newton v Jamie Caven 7:10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10:7
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10:6

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Jolanta Rzepka
    Mistrz Polski 2013 -Krzysztof Wojciechowski

  29. Majo

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-5
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-4
    James Wade v John Part 10-6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 11-9

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 12-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis10-8
    Kim Huybrechts v Peter Wright 10-8
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-6

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 9-11
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-6
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-2
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-4

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 6-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 12-10

    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Phil Taylor
    Mistrzyni Polski 2013 – Jolanta Rzepka
    Mistrz Polski 2013 – Przemysław Bobrowski

  30. Greengo44

    No to ja zacznę :)

    I RUNDA
    sesja I – sobota 20 lipca
    Terry Jenkins v Andy Smith 10-6
    Raymond van Barneveld v Mensur Suljovic 10-5
    James Wade v John Part 10-6
    Simon Whitlock v Jelle Klaasen 12-10

    sesja II – Niedziela 21 lipca godzina 14:00
    Justin Pipe v Mark Webster 12-10
    Kevin Painter v Jamie Lewis11-9
    Kim Huybrechts v Peter Wright 8-10
    Brendan Dolan v Steve Beaton 10-6

    sesja III – niedziela 21 lipca godzina 20:00
    Mervyn King v Gary Anderson 11-9
    Dave Chisnall v Paul Nicholson 10-7
    Phil Taylor v Stuart Kellett 10-3
    Michael van Gerwen v Colin Lloyd 10-5

    sesja IV – poniedziałek 22 lipca godzina 20:00
    Robert Thornton v Ian White 10-6
    Wes Newton v Jamie Caven 7-10
    Adrian Lewis v Ronny Huybrechts 10-5
    Andy Hamilton v Ronnie Baxter 10-12
     
    Zwycięzca World MatchPlay 2013 – Adrian Lewis
    Mistrzyni Polski 2013 – Aleksandra Grzesik
    Mistrz Polski 2013 – Krzysztof Stróżyk

    info o nagrodach dziś wieczorem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>